Anita Zalech Właściciel firmy

 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w księgowości oraz wiedzę, którą zdobyłam na licznych szkoleniach i kursach. Nieustannie śledzę bieżące zmiany w prawie podatkowym. Prowadzę biuro online świadcząc usługi księgowe „od A do Z” w zakresie rozliczania Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Ryczałtu ewidencjonowanego.

Dodatkowo prowadzę ZUS dla Przedsiębiorcy. Ukończyłam studia wyższe I i II Stopnia o kierunku Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw oraz zdobyłam Certyfikację zawodu Samodzielnego Księgowego Bilansisty wydaną przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Oferuję dyspozycyjność, zrozumienie, lojalność oraz pomoc, aby księgowość w biznesie mojego Klienta była mu lekką i przejrzystą.

Stawiam na indywidualny i rzetelny charakter współpracy oparty na długofalowej relacji biznesowej, której wynikiem jest zadowolenie ze strony Przedsiębiorców ze świadczonych przeze mnie usług. Terminowość i skrupulatność to nieodłączne elementy mojej pracy.

Chcąc zapewnić Klientom współpracę na najwyższym poziomie w swojej pracy korzystam z nowoczesnych możliwości zapewniając Przedsiębiorcy wygodną Aplikację do przesyłania faktur.

Posiadam ubezpieczenie zawodowe OC w zakresie księgowo-kadrowym.